محل تبلیغات شما

توی حال و هوای خودم غرق شده بودم که صدای موبایلم منو بیرون کشید، با خودم گفتم خدایا، قربون بزرگیت برم توروخدا امشب رو به خیر بگذرون، مثل دیشب تا 2 صبح مریض هارو به سمت من روانه نکن، 2 روزه سردرد و حالت تهوع بدی دارم، اینقدر ضعف دارم که توی این 2 روز نتونستم حتی غذایی درست کنم تا بخورم، با خودم گفتم پزشکی شدم که حتی وقت نمیکنم خودمو درمان کنم، اون اندک زمانی هم ک پیدا میکنم ترجیح میدم بشینم تا کمی از درد پاهام کم بشه.

خدایا لطف کن امشب ساعت 12 شیرخوار تشنجی واسم نفرست، لطف کن ساعت 1 نصفه شب، مهمان های بی درک این روستارو واسه گلودرد واسم نفرست، لطف کن ساعت 2 مریض قلبی واسم نفرست، لطف کن وقتی صبح، به امید 1 دوش پامیشم ک لااقل خستگیمو کم کنه، آب رو قطع نفرماااا.

لطف کن از صبح منو نکن تو حلق افراد مشکوک به کرونا، لطف کن بازرس از استان نفرست، لطف کن یه وقت کوچیکی بهم بده تا باهات خلوت کنم.

خداوندا لطف کن یکمی درک به مامان باباهای این روستا بده که آب جوش بالاسر طفل های صغیرشون نذارن که هم، همه ی بدن اون ها بسوزه و هم دل من

و مهم تر از همه لطف کن همسایه بغلی که داره کباب میکنه و سراسر گیتی این درمانگاه رو با بوی کبابش عطرآگین کرده رو، گوارای وجودش کنی

روانپزشکی و انیشتین

آرامشت، آرزویم است.

طرح من دارم میاااام

کن ,لطف ,نفرست، ,ساعت ,رو ,واسم ,لطف کن ,نفرست، لطف ,واسم نفرست، ,با خودم ,کن ساعت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه چی رمانهای آراد آرسین webdotira منزل مبله در یزد molifiter شارژ و اینترنت رایگان ایرانسل همراه اول رایتل تالیا سها دل camisetas de futbol baratas con alta calidad por internet Eva's info تبلیغات اینترنتی